Garaże blaszane

Kupując garaż w naszej firmie płacicie Państwo za niego, dopiero w momencie odbioru/montażu. Nie wymagamy jakichkolwiek zaliczek ani przedpłat. Macie Państwo pewność, że podczas odbioru zapłacicie dokładnie taką kwotę, jaka była ustalona podczas rozmowy z konsultantem – bez żadnych ukrytych opłat ani kosztów. Na każdy sprzedawany przez nas produkt udzielana jest gwarancja producenta. Podstawą do gwarancji jest dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).

Terminowość

Nasze produkty dostarczane są klientom najszybciej jak tylko jest to możliwe (od 1 do 15 dni roboczych). Podczas realizacji każdego zamówienia kładziemy duży nacisk na to, aby garaż został dostarczony w ustalonym wspólnie z klientem terminie – nasza skuteczność przekracza 98%. Jedynym powodem opóźnienia w pozostałych 2% mogą być wyłącznie czynniki niezależne od naszej firmy (warunki pogodowe, nagła awaria samochodu, itp.,).

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej pracy możemy zaoferować bardzo szeroki asortyment lekkich konstrukcji stalowych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde nietypowe zlecenie. Wszystkie nasze wyroby wykonujemy zarówno z blach ocynkowanych, jak i powlekanych (zgodnie z paletą kolorów RAL).